SEE WHAT THE LIGHT CAN DO - Prostor, klid a uvolněná nálada. Propojte zahradu s Vaším domovem i po setmění.

Řada FISH EYE - Unikátní technologie s LED Engine s vysokým estetickým účinkem a maximální variabilitou použití. Náš favorit !

Řada FUSION - Vestavná LED svítidla s rozptýleným, měkkým, příjemným světlem. Perfektní pro vytvoření poklidné a uvolněné atmosféry.

in-lite ... - Jemné nasvícení, které podtrhuje charekter osvětlovaného povrchu i půvab stromů a keřů.

Zapuštěná svítidla INTEGRATED - čistota technikého řešení, dokonalá symbióza materiálů.

PROFESIONÁLNÍ ZAHRADNÍ OSVĚTLENÍ - Důraz na vysokou kvalitu provedení, inovativní LED technologie a svěží moderní design.

in-lite v ČR pouze s nejmodernější LED technologií

Specialista na zahradní osvětlení vsadil na využití LED technologií. Svítidla in-lite produkují příjemné světlo Warm White, které je blízké světlu dennímu při minimální spotřebě energie.

Nová svítidla HYVE s efektem včelí plástve!

in-lite rozšiřuje nabídku zapuštěných svítidel o unikátní svítidlo HYVE s charakteristickým difuzním světlem díky struktuře krycí čočky. Více...

Sloupková svítidla in-lite LIV

Příjemné rozptýlené difuzní světlo, které neoslňuje. Pokročilá LED technologie s nízkou spotřebou energie. To je nová řada svítidel in-lite LIV.

Kompletní řada svítidel in-lite SENTINA

Kompletní nabídka svítidel v černém matném designu z hliníkové slitiny. V řadě najdete sloupková svítidla SOLITARY SENTINA, nástěnná SENTINA WALL i zapuštěná SENTINA 150x150.

Aktuálně z Ittecu Archiv

Zobrazit všechny aktuality ->