Osobní a pracovní vozíky EZGO nejen pro golf

Golfové vozíky EZGO RXV unikátní AC technologie - dejte hráčům pocítit luxus i na Vašem hřišti

Golfové vozíky EZGO RXV unikátní AC technologie - dejte hráčům pocítit luxus i na Vašem hřišti

Model EZGO TXT

Model EZGO TXT

Nejlevnější vozíky EZGO pro přepravu osob. Vozíky TXT mají bateriový pohon 48V, stejnosměrný proud a s maximálním dojezdem přibližně 35km na jedno nabití a s komfortní cestovní rychlostí 24km/h.

Úsporný luxus EZGO RXV

Úsporný luxus EZGO RXV

EZGO RXV je luxus mezi autíčky. Zažijte komfortní jízdu a pohodlí s dlouhým dojezdem až 70km na jedno nabití baterií. Minimální nároky na údržbu nebo kompletní záruka 4 roky jsou jen střípky z mnoha předností těchto vozíků.

Pracovní autíčka EZGO Cushman

Pracovní autíčka EZGO Cushman

Zkuste zefektivnit přepravu a výrazně snížit náklady na logistiku pomocí vozíků EZGO Cushman. Využijte elektricky sklopnou korbičku nebo tažné zařízení ISO50 pro připojení automobilového vleku.

Vícemístný vozík EZGO Shuttle

Vícemístný vozík EZGO Shuttle

Pro převoz většího počtu osob vám poslouží EZGO Shuttle v provedení čtyřmístném, šestimístném nebo i osmimístném. Vozíky pro rozvoz lidí v hotelých, penzionech, lázních a v průmyslových areálech.

Akční model EZGO Shuttle

Akční model EZGO Shuttle

Na konkrétní model EZGO Shuttle s prodlouženou ložnou plochou jsme připravili speciální akční zaváděcí ceny.

Tunning a příslušenství EZGO

Tunning a příslušenství EZGO

Zkuste si vylepšit vlastní autíčko. Možností je nepřeberně, od barvy počínaje přes rozmanité doplňky konče. Všechny doplňky najdete příno u konkrétních modelů ve složce příslušenství.

EZGO osobní vozíky a autíčka TXT a RXV

Modely vozíků EZGO TXT jsou výhradně určeny pro přepravu osob a lze je rozdělit na dvoumístné, čtyřmístné i šestimístné. Vozíky TXT mají bateriový pohon 48V, stejnosměrný proud a s maximálním dojezdem přibližně 35km na jedno nabití a s komfortní cestovní rychlostí 24km/h. Tento model vychází z původní osvědčené koncepce vozíků EZGO s ocelovým svařovaným rámem – Dura Schield™ technologie s epoxidovou vrstvou, schopný absorbovat nárazy při nerovném terénu, který nepraská. Součástí vozíků je i On-Board nabíječka.

Modely vozíků EZGO RXV prošli celkovou proměnou, od pohlednějšího designu, až po samotný pohon, kdy úspora energie může dosáhnout až 35 % oproti pohonu na stejnosměrný proud. Konkrétně vozík RXV dosahuje maximálního dojezdu až 70km na jedno nabití baterií (48V, střídavý proud). Konstruktéři se zaměřili i na pohodlí operátora, díky automatické parkovací brzdě nehrozí samovolný pohyb vozíku a zdokonalili citlivý rozjezd a brzdění, které je šetrné k mokré trávě. Také je důležité zmínit, že výrobce na tento typ vozíků dává záruku 4roky. Více se o přednostech těchto vozíků dočtete zde.

EZGO pracovní vozíky a autíčka Cushman Hauler a Shuttle

Multifunkční pracovní vozíky s robustním předním ochranným rámem, ochranným krytem podvozku E-shield a se sklopnou polyethylenovou korbou jsou určeny pro náročné práce v terénu na golfových hřištích, ve sportovních areálech, parcích, zahradnictvích, lázních a jiných rekreačních oblastech. 

 

  • Výběr z modelů o různé ložné ploše a nosnosti
  • Benzínové nebo elektrické verze
  • S označením X –  se zdviženým podvozkem s vyšší světlou výškou
  • Výběr z velkého množství nástaveb 
  • Široký výběr z druhů pneumatik