Naše reference - systémy sportovních ploch

 ITTEC dodal technologie pro mnoho set sportovních areálů, zejména pro fotbalová hřiště nejrůznějších úrovní od prvoligových stadionů přes hřiště a tréninkové areály nižších a regionálních soutěží až po vesnická hřiště, z nichž se mnohá mohou pochlubit velmi kvalitní hrací plochou, kterou jim mohou závidět slavnější kluby. Pro fotbalová hřiště nabízíme celou řadu technických konceptů tak, aby systém vyhovoval nejen konkrétním místním podmínkám klubu, ale také jeho finančním možnostem. I pro Vaše hřiště jistě najdeme optimální řešení. Značky RAIN BIRD a K-RAIN neleznete na těchto systémech nejčastěji.

Nesmíme zapomenout i na zvlhčování povrchů dnes velmi populárních hřišť s umělým travnatým povrchem, kde zavlažování upravuje nejenom skluzové podmínky, ale zejména prašnost a teplotu povrchu a vytváří tak příjemné mikroklima pro hodnotné sportovní výkony sportovců všech výkonnostních úrovní.

Mnoho systémů naleznete i na hřištích pro softball a baseball, rugbyových hřištích, hřištích pro pozemní hokej i atletických stadionech - všude, kde je cílem kvalitní hrací plocha.

 

Specifickou oblastí jsou rovněž antukové i travnaté tenisové kurty, které jsou typické specifickým techncikým konceptem a odlišným režimem obsluhy systému.

V posledních letech se rovněž velmi rozšířilo skrápění jezdeckých areálů s pískovými povrchy a to jak venkovních kolbišť, tak vnitřních jízdáren s celoročním provozem.

Nelze opomenout samozřejmě klasické dostihové ovály, ať už s travnatým či pískovým povrchem.

Mohlo by Vás zajímat

Jezdecký areál DOBŘÍŠ

Venkovní jízdárna s velkoplošnými postřikovači Rain Gun

Baseball ARROWS OSTRAVA

Travníkové plochy i snížení prašnosti

FOTBAL FC SPARTA PRAHA

Stadion Letná i tréninkový areál Strahov

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 3 plus 8?*: